Rodzinki maile piszą...

i dzwonią, i dopytują... Dobrze! W końcu jest to najlepszy znak jak wielkie emocje wśród Was budzi oczekiwanie na wyniki "rywalizacji". Rozumiemy ten niepokój, w związku z tym dziś nasze konkursowe jury poinformowało wszystkich Was prosząc o umieszczenie informacji wyjaśniającej czas oczekiwania na wyniki:

Do jury konkursowego wpłynęło w tym roku bardzo dużo dzienniczków. Jest ich prawie 150 sztuk (elektronicznych i tradycyjnych-papierowych), zawierają nawet po 40-50 wypraw, a potrafią składać się z 5 tomów (!). Ostatnie rodzinne dzienniczki listonosz przynosił jeszcze 22 stycznia. By nikogo nie pominąć należało w pierwszej kolejności wszystkie opracowania zaewidencjonować, a dopiero później ocenić. Od czasu zakończenia przyjmownia dzienniczków intensywnie nad ich weryfikacją pracuje 5-cio osobowe jury. Wszystkie członkinie i członkowie robią to w czasie wolnym. Konieczne jest więc cierpliwe oczekiwanie na wyniki. Mamy nadzieję, że uda się to zrobić do końca lutego. Rezultaty rodzinnych zmagań opublikujemy niezwłocznie na rodzina.pttk.pl i naszym profilu FB/rodzina.pttk.

Dla osłody oczekiwania proponujemy zapoznanie się z kilkoma dzienniczkami, które otrzymaliśmy w wersji elektronicznej:

rodzina Wąsiewiczów
(on-line)