Jesteś tutaj

Strona główna

KONKURS RODZINNA PRZYGODA NA SZLAKU

 

Wakacje dobiegają końca, ale to nie znaczy, że kończy się sezon rodzinnych wędrówek. Można na nie przeznaczyć wczesnojesienne weekendy. Jesteśmy ciekawi, jakie pomysły macie na rodzinne spędzanie czasu. Czekamy zarówno na Wasze wspomnienia z wakacji, jak i aktualnych wypadów.

Wszyscy, którzy podzielą się z nami relacjami i zdjęciami z rodzinnych przygód na szlakach, mają szansę wygrać cenne nagrody od naszego partnera - marki Regatta, producenta odzieży turystycznej dla całych rodzin.

Wystarczy przesłać na adres poczta@rodzina.pttk.pl zdjęcie (maks. 1 MB) wraz z krótkim opisem (maks. 1000 znaków) zgodne z tematyką konkursu (pamiętajcie, szlaki mogą być zarówno piesze, jak i rowerowe czy wodne!)

Jury złożone z przedstawicieli PTTK i Regatta Polska wybierze 3 najlepsze prace. Autorzy otrzymają w nagrodę vouchery o wartości 200 zł na zakup produktów Regatta i Dare 2b do realizacji w sklepach firmowych: https://regatta.pl/znajdz-sklep-r222 oraz w sklepach internetowych: www.regatta.pl oraz www.sklep-dare2b.pl.

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 15 września 2017 r. Ogłoszenie wyników 20 września 2017 r.

 

Załaduj pliki: 

Partnerzy

 

Wspierają nas

Patroni honorowi:

MSiT

Logo POT

Rodzina PTTK wspiera

Karta Dużej Rodziny

 

Współpraca